גם בקורונה בית התבשיל משמש כלב הפועם של פעילות החסד של חב”ד בהרצליה וכך אפשר למצוא בין הסועדים אנשים מכל הגילאים – גלמודים וזקנים שכוחם תש, עולים חדשים שלא נקלטו כראוי, חולים שכושר העבודה שלהם אבד, ואפילו ילדים ובני-נוער ממשפחות מפורקות.

בית התבשיל מספק מידי יום למעלה מ-350 ארוחות חמות!!! לקשישים, נכים ובודדים שאין ידם משגת או/ו שאינם מסוגלים להכין לעצמם ארוחה חמה. חלוקת מנות חמות או מזון יבש לניצולי שואה וזקנים.

חלקם אוכלים במקום, וחלקם (מוגבלים, או שלא נעים להם) מקבלים את האוכל הביתה.

אם חיפשתם מקום בו תוכלו לתרום והכסף ילך ישירות למטרה – הגעתם למקום הנכון! כדי לענות על הצרכים של הנזקקים הרבים הצובאים על דלתותינו ולהמשיך את קיום מפעלנו הנותן מענה ותמיכה לאנשים שמוסדות הרווחה לא יכולה או לא יודעת להגיע אליהם אנו זקוקים לעזרתכם.

בית התבשיל מספק מזון חם ומבושל למאות עניים במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה המתאגרת. אנשים אומללים שהארוחה בבית-חב”ד היא קרש ההצלה האחרון שלהם.

קצת מספרים:

  • 350 מנות חמות כל יום
  • 1800 סלי מזון חודש החגים
  • 2000 סלי מזון לפני פסח
  • 1200 סלים נוספים במשך השנה (חנוכה, פורים, שבועות)
  • עלות יומית בבית התבשיל 6,000 ₪
  • 180 ש”ח עלות ארוחה חמה למשפחה למשך שבוע

חלוקת מצרכים של בית חב”ד – 1800 סלים,  כבר 25 שנה שלא משאירים אף אחד רעב! הביטחון שלך שהכל הולך לנזקקים!

חלוקה זו מתקיימת כדי לאפשר לכל יהודי מתושבי העיר והאזור – לצלוח את חודשי החגים בשמחה ולהקל על העול הכספי שמטיל צל של אי וודאות על תקופות השמחה בחגים ובמועדי השנה.

בחלוקות המצרכים עכשיו לפני ראש השנה מחולקים כ1800 סלי מזון מלאים בכל טוב, כל סל מורכב משתי ארגזים עקב עומס המוצרים כן ירבו! עלות כל סל הינה 180 ש”ח אך הם מחולקים באהבה ללא עלות ובמאור פנים כדי לגרום למקבלים את ההרגשה הכי טובה שאפשר.

חלוקה ראשונית מתקיימת במקום וסבב שני מתקיים בשביל כל אלו שלא יכולים להגיע – עם שינוע עד הבית על ידי צוות מתנדבים ענק המורכב מכל תושבי הרצליה היקרים שמתנדבים באהבה ובשמחה!

כדי לענות על הצרכים של הנזקקים הרבים הצובאים על דלתותינו ולהמשיך את קיום מפעלנו הנותן מענה ותמיכה לאנשים שמוסדות הרווחה לא יכולה או לא יודעת להגיע אליהם אנו זקוקים לעזרתכם.

350

מנות חמות כל יום

6000

שקלים עלות יומית

4800

סלי מזון במהלך השנה

180

שקלים עלות סל

גלריית תמונות